www.wroclaw.pl

Startup Wroclaw: Evolutions. Konferencja biznesowa w sercu Wrocławia

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz zespół Startup Wroclaw organizują siódmą edycję konferencji Startup Wroclaw: Evolutions. Już 26.05.2022 we Wrocławskim Centrum Kongresowym spotkają się przedstawiciele świata lokalnego i międzynarodowego biznesu.

Startup Wroclaw: Evolutions to duże wydarzenie biznesowe, które łączy innowatorów, inwestorów oraz profesjonalistów z branży technologicznej i kreatywnej. Konferencja jest miejscem rozmów o dobrych praktykach w tworzeniu i rozwijaniu firmy lub produktów, wymiany wiedzy na temat pozyskiwania nowych klientów i budowania relacji z obecnymi.

Współpraca z Wolves Summit 2022

W tym roku wydarzenie ma charakter globalny - łączymy siły z cenioną konferencją Wolves Summit 2022, która przeniosła się do stolicy Dolnego Śląska i tutaj przyciąga największe branżowe nazwiska. Będzie to niebywała okazja, by właśnie we Wrocławiu poznać działanie, plany oraz rozwiązania i spojrzenie na biznes znanych spółek, doświadczonych przedsiębiorców, funduszy inwestycyjnych oraz autorów nowatorskich startupów.

Współpraca z Wolves Summit otwiera wrocławskim przedsiębiorcom zupełnie nowe możliwości - mówi Magdalena Okulowska, prezes Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. - Podczas tegorocznej konferencji zderzymy ze sobą prowadzenie biznesu, impact oraz społeczną odpowiedzialność ekosystemu innowacji - dodaje.

Impact motywem przewodnim konferencji

Konferencja Startup Wroclaw: Evolutions odbędzie się pod hasłem “impactable” i poruszy kwestie synergii biznesu i wywierania wpływu. Czym jest impact? Jak o nim edukować? Jak łączyć siły w sferze wpływu, by razem zrobić więcej? Jak dostosować istniejące już firmy do oczekiwań rynku pod kątem impactu? Jak dbać o środowisko w którym powstają innowacje? Czy innowacje społeczne mogą być dochodowym obszarem?

Na scenie głównej WCK spotkają się podmioty, którym impact jest dobrze znany, mają go w swoim DNA czy wspierają innych w obraniu właściwej ścieżki. 

Dziś tylko innowacje społeczne, tworzone przez multi- i interdyscyplinarne zespoły poszukujące rozwiązań realnych problemów związanych z dalszym rozwojem globalnym, mają szansę faktycznie poprawić jakość życia. Wykorzystywanie różnych dziedzin nauk, technologii i odpowiednio dobranych modeli biznesowych, z jednoczesnym uwzględnieniem czynnika pozytywnego wpływu społecznego to coraz dynamiczniej rozwijający się trend - mówi Dr Agnieszka Młodzińska-Granek, adiunkt na Uniwersytecie SWPS, moderatorka panelu dyskusyjnego "Impactful Innovations: what is all the noise about?".

Agenda i rejestracja

17:00-17:10 Otwarcie

17:10-17:30 Wystąpienie otwierające + Q&A: Tomek Popów, Partner generalny / współzałożyciel | RST Ventures For Earth

17:30-18:45 Panel dyskusyjny: “Impactful Innovations: o co tyle hałasu?” + Q&A:

18:45-19:05 Wystąpienie #1 + Q&A: Marek Wilgucki, Współzałożyciel, CEO | Four Point

19:05-19:20 Wystąpienie #2 + Q&A: Jakub Zieliński, Współzałożyciel, CEO | Mindgram

19:20-21:00 Networking party


Wydarzenie będzie prowadzone w języku angielskim. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja: https://evolutions.startupwroclaw.pl/

 

Sponsorem jest: SDZLEGAL Schindhelm

Partnerem wydarzenia są: Wolves Summit, Concordia Design Wrocław, Concordia Design Accelerator, Uniwersytet SWPS, Dolnośląski Fundusz Rozwoju.

Patronami medialnymi są: Radio Wrocław, Poland Weekly oraz Wroclife.