www.wroclaw.pl

Startup Wrocław

Wrocławski ekosystem startupowy w pigułce. Aktualności, baza startupów oraz wsparcie dla innowacji: wiedza, spis inkubatorów i coworkingów oraz możliwości finansowania. Poznaj wrocławski ekosystem startupowy!

Największy ekosystem startupowy w Polsce

Startupy odgrywają kluczową rolę w tworzeniu gospodarki opartej na wiedzy. Wrocławscy innowatorzy specjalizują się m.in. w medtechu, sztucznej inteligencji, rozwiązaniach z zakresu Przemysłu 4.0, bio i nanotechnologii. Są doceniani w Polsce i za granicą, zdobywają liczne nagrody oraz biorą udział w międzynarodowych projektach i konkursach. 

Działania Startup Wrocław

Aktywnie wspieramy rozwój lokalnego ekosystemu innowacji, tworząc platformę do spotkań, wymiany wiedzy i współpracy. Organizujemy różnego rodzaju spotkania, meetupy i biznes miksery. Pomagamy środowisku startupów w kontaktach z potencjalnymi inwestorami, mediami oraz instytucjami otoczenia biznesu.

Bardzo chętnie promujemy również działania wrocławskich startupów, informując o ich sukcesach na rynku krajowym i międzynarodowym poprzez nasz portal wroclaw.pl, a w szczególności poświęcony startupom serwis specjalny startupwroclaw.pl oraz media społecznościowe.