www.wroclaw.pl

Ruszają zapisy na Startup Wrocław: Ewolucje, które odbędą się 26 sierpnia. 4 bezpłatne warsztaty, które pomogą Twojemu startupowi w rozwoju

Tegoroczne Startup Wrocław: Ewolucje odbędą się w zupełnie nowej formie. Zespół Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej wraz z partnerami przygotował dla wrocławskich startupów oraz firm MŚP aż cztery praktyczne warsztaty, w których udział można wziąć bezpłatnie 26 sierpnia.

Startup Wrocław: Ewolucje to wydarzenie, które na dobre zapisało się w kalendarzu wrocławskiego ekosystemu innowacji. W tym roku odbędzie się już po raz szósty – tym razem 26 sierpnia - w formie warsztatów. Jest przeznaczone dla przedsiębiorców, a zapisać można się za pośrednictwem strony: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021

- Najważniejszym celem wydarzenia zawsze była wymiana wiedzy, czerpanie inspiracji oraz networking. I w tym roku nie będzie inaczej: zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych ekspertów, którzy podzielą się swoją wiedzą z wrocławskimi startupowcami, a co więcej: nie będzie to tylko teoria – tym razem mocno stawiamy na praktyczny wymiar spotkania – mówi Małgorzata Walichiewicz z Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, współorganizatorka wydarzenia.

Uczestnicy Startup Wrocław: Ewolucje mogą zapisać się na warsztaty z czterech obszarów tematycznych:

  1. Ekspansja na rynki zagraniczne – budowanie strategii, szacowanie kosztów, bariery i wsparcie 
  2. Ewaluacja pomysłu na biznes: droga od idei do MVP i weryfikacji z klientem
  3. Networking branżowy: gdzie i w jaki sposób zdobywać wartościowe kontakty biznesowe oraz jak je wykorzystywać
  4. Od dobrego pomysłu, przez efektywny model po skuteczny zespół biznesowy - jak zbudować nowe przedsięwzięcie na solidnych fundamentach? 

Wiedząc, jak zapracowani są innowatorzy, Organizatorzy proponują warsztaty w dwóch blokach godzinowych: od 9:00 do 12:00 oraz od 13:00 do 16:00. Podczas trzygodzinnego, kameralnego warsztatu (maksymalnie 10 osób), pod okiem cenionych ekspertów, uczestnicy omówią powyższe tematy, a także wykonają zadania praktyczne, które pomogą im zastanowić się nad swoim biznesem, jego budowaniem i celami. 

Liczba miejsc na wydarzeniu jest ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Jedna firma może zapisać do 3 pracowników, którzy mogą uczestniczyć w 2 warsztatach. Udział w warsztacie w formie pomocy de minimis dla firm.

Wydarzenie odbędzie się 26 sierpnia 2021 r.

Rejestracja i szczegółowa agenda: https://www.wroclaw.pl/startupy/ewolucje2021

Regulamin wydarzenia dostępny pod linkiem: https://www.wroclaw.pl/startupy/files/regulaminy/regulamin-udzialu-w-warsztatach.pdf 

 

Partnerami wydarzenia są: ITCorner, PLUGin Foundation oraz MIT EF CEE. 

Partnerami społecznościowymi są: IdeaPlace, ConcordiaDesign Wrocław, inQUBE, Politechnika Wrocławska oraz Wrocławski Park Technologiczny. 

Patronami medialnymi są: Radio Wrocław oraz Radio RAM.

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pt. ,,Promocja Wrocławia i Dolnego Śląska w kraju i za granicą jako obszaru atrakcyjnego pod względem gospodarczym i inwestycyjnym".

Oś priorytetowa 1. Przedsiębiorstwa i innowacje, Działanie 1.4 Internacjonalizacja przedsiębiorstw, Poddziałanie 1.4.1 Internacjonalizacja przedsiębiorstw – horyzont w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego 2014-2020.