www.wroclaw.pl

Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw #6 – webinar już 29 marca

Zespół Startup Wroclaw już po raz szósty zaprasza na webinar Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw skierowany do managerów i specjalistów, którzy poszukują inspiracji do wprowadzenia nowoczesnych rozwiązań Przemysłu 4.0 w swoich fabrykach. Tegoroczna edycja odbędzie się online 29 marca o godz. 10:00, a o innowacjach, automatyzacji oraz technicyzacji opowiedzą przedstawiciele firm Balluff i Diko.

Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw #6 

Webinar Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw to wydarzenie poświęcone innowacjom w produkcji. Na czwartą rewolucję przemysłową spojrzymy oczami praktyków z trzech perspektyw: dużej fabryki, dostawców technologii i organizacji ułatwiającej wejście do przemysłu przyszłości. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia na warsztat weźmiemy innowacyjne rozwiązania zastosowane przez firmy Balluff oraz Diko. Przeanalizujemy krok po kroku proces automatyzacji w tych przedsiębiorstwach i porozmawiamy o przełożeniu koncepcji na sprawnie funkcjonujący i nowoczesny system.

Balluff i Diko - Case study. Automatyzacja fabryk. Od pomysłu do realizacji

Podczas webinaru zaprezentujemy case study automatycznej linii produkcyjnej, która może stanowić przykład dzisiejszych rozwiązań technologicznych. Celem pracy stanowiska jest produkcja gotowych wyrobów w jak najkrótszym czasie, przy zachowaniu maksymalnej wartości wskaźnika OEE oraz zerowych postojów. Aby to osiągnąć linię wyposażono w technologie takie jak RFID, IO-Link czy Roboty i wiele innych. 

Prelegenci

Zapowiedź 

Agenda webinaru Przemysł 4.0 - Made in Wroclaw

Wtorek, 29.03.2022

10.00-10.05     Powitanie

10.05-10.20     Przedstawienie firmy Balluff i Diko

10.20-11.20     Case study: Automatyzacja fabryk. Od pomysłu do realizacji

11.20-11.40     Sesja Q&A

Rejestracja 

Podczas webinaru zaprezentujemy case study automatycznej linii produkcyjnej oraz praktyczne przykłady wdrożeń i odpowiemy na pytania jakich błędów unikać w procesie wprowadzania innowacji. 

Webinar skierowany jest głównie do managerów i specjalistów, dla których Przemysł 4.0 może stać się rewolucyjnym rozwiązaniem.

Zapisy trwają do poniedziałku, 28.03.2022, do godziny 17.00. Po zamknięciu rejestracji rozesłany zostanie dostęp do platformy webinarowej.

Zapraszamy do rejestracji poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.

Szczegóły webinaru dostępne są na stronie: przemysl40.startupwroclaw.pl

Organizatorem jest Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej oraz Startup Wroclaw. Partnerami merytorycznymi wydarzenia są firmy Balluff oraz Diko. Politechnika Wrocławska została patronem webinaru.