www.wroclaw.pl

Ostatnie miejsca do 10. Jubileuszowej edycji Charytatywnego Biegu Firmowego

Wiele firm – jeden cel, tak w skrócie można opisać działalność Biegu Firmowego, który w tym roku obchodzi swoje 10-lecie. Z tej okazji, ogłoszono 10 małych bohaterów Fundacji Everest, dla których odbędzie się tegoroczna sztafeta charytatywna, a dochód zostanie przekazany na ich leczenie i rehabilitację. Twoja firma ma jeszcze szansę pomóc i się zapisać!

Ponad 66 000 tysięcy uczestników i uczestniczek, 2 200 zaangażowanych firm i blisko 1 500 000 zł przekazanych środków finansowych na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Everest. Tak w liczbach, można określić dotychczasowe sukcesy charytatywnej sztafety biegowej, która w tym roku, odbędzie się 28 maja w formie stacjonarnego wydarzenia we Wrocławiu i online, z dostępem do aplikacji. Event we Wrocławiu cieszy się ogromnym zainteresowaniem firm, do którego przyczyniło się również zniesienie dotychczasowych obostrzeń dla imprez masowych. 

Niezmiennym celem Biegu Firmowego jest bieg 5-osobowych drużyn firmowych, każdy na dystansie 5 kilometrów. Firmy do udziału mogą zgłaszać dowolną ilość zespołów na stronie www.biegfirmowy.pl. Wiążące pozostają również terminy sprzedaży poszczególnych pakietów. Pakiet PREMIUM, który jest najczęściej wybieranym przez firmy – będzie dostępny tylko do 14 kwietnia. Pakiet STANDARD do 21 kwietnia, natomiast pakiet BASIC (tylko dla biegu online) będzie można kupować najdłużej – do 12 maja.  

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznej celebracji weźmie udział ponad 12 000 pracowników, reprezentujących blisko 600 firm z całej Polski. Wśród nich są już takie firmy jak m.in. 3M, Boehringer Ingelheim, Collins Aerospace Wrocław, Garmin Wrocław, Credit Suisse, Deviniti, ZF, Kaufland, Pyszne.pl, Neon Shake. 

Biorąc udział w Biegu Firmowym, uczestniczki i uczestnicy mogli korzystać również z treningów mentalnych, które zostały specjalnie dla nich przygotowane w aplikacji Mindy. Kwiecień to miesiąc treningów fizycznych w aplikacji Activy. Jak zapewniają organizatorzy – chcą przygotować biegaczki i biegaczy od stóp do głów! Szczegółowe informacje na temat bieżących działań, można odnaleźć na stronie www.biegfirmowy.pl oraz obserwując social media. 

Warto dodać, że Bieg Firmowy w 2021 roku zdobył tytuł “Event roku” w kategorii CSR oraz nominację w kategorii Sport. Za organizację wydarzenia odpowiedzialna jest Fundacja Everest, natomiast realizatorem jest Compani. 

Zapraszamy do zapisów, w końcu łączy nas wspólny cel. Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej jest partnerem wydarzenia.

#CAŁEŻYCIEWBIEGU #ŁĄCZYNASWSPÓLNYCEL #BIEGFIRMOWY2022