www.wroclaw.pl

Nowa siedziba Orange we Wrocławiu

Firma Orange przeprowadziła się z ul. Purkyniego do nowego biurowca City 2 przy ul. Traugutta. To drugi z dwóch budynków nowego kompleksu City Forum.

Przecięcie wstęgi i okolicznościowe przemówienia towarzyszyły otwarciu nowej siedziby Orange we Wrocławiu. Firma po latach działalności przy ul. Purkyniego zmieniła adres i przeniosła się do nowego biurowca City 2 u zbiegu ulic Traugutta i Pułaskiego, który znajduje się w kompleksie City Forum.

Jakub Mazur, wiceprezydent Wrocławia podkreśla, że nowy kompleks biurowy City Forum to przede wszystkim urbanizacja pl. Społecznego, wielkiej pustej przestrzeni w centrum miasta, która nabiera znaczenia.

 – Nowe inwestycje sprawiają, że mieszkańcy odzyskują to miejsce. A biurowce, które powstają, pokazują, że we Wrocławiu biznes ma się świetnie. Przykładem jest Orange, który właśnie zmienił siedzibę – mówił podczas otwarcie siedziby Orange Jakub Mazur, wiceprezydent Wrocławia

     

Orange w City 2

7 września br. swoją działalność w nowoczesnym biurowcu przy ul. Traugutta rozpoczęła firma Orange, która zajmie powierzchnię 2300 mkw. na 5-kondygnacji budynku. Do nowego obiektu przeprowadzi się około 300 pracowników z różnych struktur tj.: sprzedaż, IT, wsparcie, obsługa klienta oraz administracja. Orange zajmie w całości ostatnie, piąte piętro w budynku.

– Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnego, cyfrowego i elastycznego środowiska pracy. Oprócz indywidualnych miejsc pracy nasi pracownicy będą mogli korzystać z powierzchni wspierającej – sal konferencyjnych różnej wielkości, stref relaksu i coworkingu oraz miejsc do pracy cichej. Będą mogli też łączyć pracę w biurze z pracą zdalną. Taki model funkcjonuje już w innych miastach – w naszej siedzibie głównej w Warszawie, a także w Gdańsku, w Łodzi, Radomiu, Toruniu i Bydgoszczy. W przyszłości wprowadzimy go także w innych miastach – mówi Adam Wrzosek, dyrektor Środowiska Pracy w Orange Polska.

W 7-kondygnacyjnym budynku najemcy mają do dyspozycji 144 miejsc w parkingu podziemnym i na poziomie parteru.

– Doskonała lokalizacja w centrum miasta oraz ciekawa aranżacja przestrzeni kompleksu City Forum  pozytywnie wpływają na komfort pracy jego użytkowników i przyciągają kolejnych prestiżowych  najemców. Aktualnie prowadzimy rozmowy z kolejnymi zainteresowanymi tą przestrzenią podmiotami – dodaje Tomasz Sujak.