www.wroclaw.pl

Made in Wroclaw

Przez ostatnie lata Made in Wroclaw stało się sceną, na której prezentujemy, jak dynamicznie i prężnie rozwija się wrocławski biznes. Pokazujemy innowatorów, menedżerów i założycieli firm oraz ich recepty na globalny sukces. Chcesz wiedzieć, jak być częścią tego projektu? Przyjdź, zobacz i zainspiruj się!

Idea Made in Wroclaw

Made in Wroclaw to szerokie spektrum działań dedykowanych wrocławskiemu biznesowi. Przez okrągły rok prezentujemy lokalne, przełomowe technologie, dynamicznie rozwijające się startupy oraz liderów rynku, których serce bije we Wrocławiu. Ukazujemy różne spostrzeżenia praktyków biznesu, które warto wziąć pod uwagę, aby stworzyć dochodową firmę technologiczną, pokonać wszelkie trudność oraz odnieść globalny sukces.

Konferencja

Zwieńczeniem przedstawionych historii jest coroczna konferencja Made in Wroclaw, skierowana do wszystkich mieszkańców naszego miasta. Konferencja to szansa na spotkanie doświadczonych menedżerów oraz założycieli znanych już na świecie firm, którzy swoje pierwsze kroki stawiali w stolicy Dolnego Śląska. Przyjdź i zobacz jak prężnie rozwija się nowoczesna technologia przy udziale wrocławskich firm.

Formuła wydarzenia

W związku z dynamicznymi zmianami formuła Made in Wroclaw nabiera różnych kształtów, a dzięki temu odpowiada na najbardziej aktualne potrzeby biznesu. Pracujemy nad tym, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby partnerów i zapraszamy coraz większe grono gości. Projekt Made in Wroclaw doskonale wpisał się nie tylko w kalendarze biznesowe, ale także we wrocławskie serca. Bądź z nami i sprawdź kto napędza Wrocław!