www.wroclaw.pl

Made in Wrocław

Ostatnie 30 lat to prawdziwa {R}Ewolucja w biznesie, w Polsce i we Wrocławiu. Przez ostatnie cztery lata Made in Wrocław stało się sceną, na której prezentujemy, jak bardzo zmienia się oblicze wrocławskiego biznesu. Pokazujemy innowatorów, menedżerów i założycieli firm oraz ich recepty na globalny sukces. Chcesz wiedzieć, jak być częścią tego projektu? Zobacz i zainspiruj się!

Idea Made in Wrocław

Made in Wrocław to szerokie spektrum działań dedykowanych wrocławskiemu biznesowi. Przez okrągły rok prezentujemy lokalne, przełomowe technologie, dynamicznie rozwijające się startupy oraz liderów rynku, których serce bije we Wrocławiu. Ukazujemy różne spostrzeżenia praktyków biznesu, które warto wziąć pod uwagę, aby stworzyć dochodową firmę technologiczną, pokonać wszelkie trudność oraz odnieść globalny sukces.

Konferencja i targi

Zwieńczeniem przedstawionych historii jest coroczna konferencja Made in Wrocław oraz towarzyszące jej bezpłatne targi, które kierowane są do wszystkich mieszkańców naszego miasta. Konferencja to szansa na spotkanie doświadczonych menedżerów oraz założycieli znanych już na świecie firm, którzy swoje pierwsze kroki stawiali w stolicy Dolnego Śląska. Z drugiej strony targi to namacalne dowody innowacyjnych pomysłów wcielanych w życie. Przyjdź i zobacz jak prężnie rozwija się nowoczesna technologia przy udziale wrocławskich firm.

Tegoroczna formuła

W związku z wyjątkową sytuacją w tym roku formuła Made in Wrocław nabierze innych kształtów, a dzięki temu swoim zasięgiem obejmie jeszcze szersze grono. Pracujemy nad tym, aby dotrzeć do jeszcze większej liczby partnerów biorących udział w tym projekcie i widzimy, że jest to szczególnie ważne w tych skomplikowanych czasach.