www.wroclaw.pl

Invest in Wrocław

Zespół Invest in Wrocław zapewnia kompleksowe wsparcie dla inwestorów, podpowie, co trzeba zrobić, by zainwestować we Wrocławiu. Dzieli się szeroką wiedzą na temat rynku oraz potencjału ekonomicznego miasta, a także przekazuje prawne i podatkowe porady, jak założyć biznes we Wrocławiu.

Wrocław to piękne miasto, które jest również postrzegane jako doskonała lokalizacja biznesowa. Projekt Invest in Wrocław realizowany przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej ukazuje kluczowe fakty, dlaczego firmy decydują się na inwestycję we Wrocławiu. 

Biznes w Aglomeracji Wrocławskiej

ARAW zapewnia aktywne wsparcie dla wszystkich firm zlokalizowanych w aglomeracji, sieciuje polski i zagraniczny biznes oraz wdraża wrocławską platformę wsparcia dla ekosystemu startupowego i firm technologicznych. Ponadto ARAW koncentruje się na zaawansowanych technologicznie projektach - centrach badawczo-rozwojowych, KPO, Przemysł 4.0 oraz inteligentnej produkcji.

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej to publiczna spółka non-profit założona w 2006 roku przez miasto Wrocław i okoliczne gminy. W ciągu 14 lat ARAW wsparł udane lądowanie ponad 200 projektów inwestycyjnych na terenie Wrocławia, co zaowocowało utworzeniem ponad 100 000 miejsc pracy.