www.wroclaw.pl

Infor - światowy dostawca aplikacji rozwija Center of Excellence we Wrocławiu

Wrocławskie centrum amerykańskiej spółki Infor zatrudni ponad 100 nowych pracowników, wspierających rozwój strategicznych produktów firmy w oparciu o innowacyjne technologie. Infor to światowy dostawca aplikacji biznesowych.

Infor – amerykański dostawca aplikacji biznesowych utworzy w Center of Excellence Infor Wrocław nowe zespoły wspierające cyfrową transformację klientów. W 2021 wrocławski zespół powiększy się o 110 osób.

 

Artur Sawicki. Fot.: Infor

Artur Sawicki. Fot.: Infor

Infor to światowy lider branżowego oprogramowania biznesowego w chmurze. Infor zatrudnia 17 tys. pracowników i obsługuje 67 tys. klientów w ponad 175 krajach. Pracują m.in. dla takich marek, jak Ferrari, Christian Louboutin, Pernod Ricard, BAE Systems, Triumph.

Wrocławskie Center of Excellence wspiera klientów i procesy Infor na świecie. Jego pracownicy na co dzień pracują w 14 językach m.in.: angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, norweskim, duńskim, szwedzkim.

 

Infor Wrocław rozwija Infor Birst® platforma Business Intelligence

Artur Sawicki dyrektor Center of Excellence, Infor Wrocław podkreśla, że jednym z produktów rozwijanych we Wrocławiu jest Infor Birst® –platforma Business Intelligence służąca do gromadzenia danych i prowadzenia analiz biznesowych. Dzięki zastosowaniu w tym rozwiązaniu automatyzacji i uczenia maszynowego przedsiębiorstwa mogą lepiej zrozumieć dane i dzięki temu szybko podejmować prawidłowe decyzje.

 

Pozwól Colemanowi pracować za ciebie – sztuczna inteligencja Infor OS

Od kwietnia 2020 r. we Wrocławiu rozwijana jest innowacyjna platforma sztucznej inteligencji Infor Coleman™. Pracuje nad nią ośmioosobowy zespół deweloperski. Infor Coleman™ pozwala przedsiębiorstwom korzystać w codziennych zastosowaniach biznesowych z przetwarzania języka naturalnego, inteligentnej automatyzacji, uczenia maszynowego i obsługi głosowej.

Pracownicy firmy. Fot.: Infor

 

Infor Wrocław– lepsze Usability i User Experience produktów

Od początku 2019 r. rozwijany jest także w Infor Wrocław zespół projektantów Infor Design (wcześniej pod nazwą: Hook & Loop), który kompleksowo odpowiada za doświadczenie użytkownika (UX) produktów Infor.

Również ten zespół powiększy się o kolejnych 7 osób, które skupią się głównie na projektowaniu funkcjonalności zwiększających użyteczność (usability) kluczowych systemów ERP: Infor LN i Infor M3.

 

Center of Excellence Infor Wrocław

Otwarte w 2016 roku Center of Excellence Infor Wrocław konsekwentnie rozszerza globalną obsługę kolejnych procesów, produktów i klientów firmy, zwiększając skalę działania oraz zatrudnienie.

  • Zespół liczy obecnie 340 pracowników, w tym 70 pracowników rozwijających produkty.
  • Przez ostatnie lata działalności Center of Excellence firmy Infor pracownicy z Polski zrealizowali z sukcesem wiele projektów. Rośnie ich renoma, zaufanie do ich wiedzy i poziom innowacyjności.
  • Zajmują się najbardziej innowacyjnymi obszarami, w tym m.in. sztuczną inteligencją, big data oraz machine learning.

Infor otworzył w 2016 r. Center of Excellence. Fot.: Janusz Krzeszowski

 

Infor – rozwiązania w chmurze dla biznesu

Infor tworzy aplikacje biznesowe, wspierające wszystkie procesy klientów, z wykorzystaniem wiedzy naukowej z wybranych branż, udostępniane w technologii cloud.

Zapewnia automatyzację krytycznych procesów w branżach takich, jak: służba zdrowia, produkcja, sektor mody, dystrybucja, hotelarstwo, sprzedaż detaliczna i sektor publiczny. Aplikacje Infor, pomagają wyeliminować konieczność kosztownego dostosowania oprogramowania i modyfikacji. Infor utrzymuje swoje aplikacje głównie w chmurze Amazon Web Services i na platformach open source.