www.wroclaw.pl

Druga edycja FRRuuu - największej integracji firmowej w Polsce. ARAW partnerem wydarzenia

Na rowerową grę miejską, która odbędzie się we wrześniu, wyprzedano już połowę dostępnych biletów. Uczestniczki i uczestnicy FRRuuu wyjadą na ścieżki rowerowe Wrocławia i Warszawy, gdzie w 4-osobowych drużynach pokonają trasę pełną zadań i wyzwań. To jedyne takie wydarzenie w Polsce! Zapisy trwają.

Do 2. edycji FRRuuu dołączyło już  100 firm! Zainteresowanie wrocławskim eventem przekroczyło oczekiwania, dlatego organizatorzy zdecydowali się na przygotowanie gry miejskiej w dwa dni: 17 i 18 września. Warszawa pojedzie we FRRuuu tydzień później, 24 września. Zapisy trwają, ale tylko do końca sierpnia obowiązuje niższa cena pakietów. Firmy zainteresowanie promocją swojej marki mogą skorzystać z dedykowanej strefy EXPO. Szczegóły na stronie https://bit.ly/3Qu1rEM

FRRuuu to nie tylko rozrywkowe wydarzenie, promocja aktywności fizycznej czy eko-inicjatywa (1 uczestnik = 1 posadzone drzewo od Posadzimy.pl i dostęp do nielimitowanej wody dzięki MPWiK #PijKranówkę). To sposób na integrację zespołu w firmie, budowanie trwałych relacji oraz dbanie o ich wellbeing, o którym tak dużo się teraz mówi i który z powodzeniem jest realizowany wśród uczestniczących marek takich jak 3M, Deviniti, Carex, Kaufland, Multisport, Pyszne.pl, Scalo i wiele innych. Jak wskazują firmy, z racji stale rosnących cen paliw, pracownicy coraz częściej wybierają dwa kółka, zamiast samochodu, a świadczą o tym przepełnione parkingi rowerowe pod biurami we Wrocławiu i Warszawie. Stale rosnący popyt, sprawił, że na wymarzony rower czeka się teraz tygodniami, a na serwis - miesiącami. Uczestnicy FRRuuu nie muszą się tym jednak przejmować - organizatorzy zapewniają dostęp do rowerów Nextbike, wystarczy zgłosić swoje zapotrzebowanie i cieszyć się wydarzeniem zarówno we Wrocławiu, jak i Warszawie!

Przekonaj się, co FRRuuu może zaoferować Tobie, Twojej firmie i Twoim koleżankom i kolegom z pracy podczas ostatniego spotkania live z organizatorami, który odbędzie się 18 sierpnia, o godzinie 11:00. Niezobowiązująco, zapisz się tutaj: https://bit.ly/3bzVZ4n, sprawdź FRRuuu i skorzystaj z niższej ceny za pakiet. No to FRRuuu!