www.wroclaw.pl

17 Celów rusza w trasę! Trzeci przystanek - Wrocław!

12 maja odbędzie się czwarta konferencja z cyklu – 17. Celów w trasie. Konferencję organizuje Kampania 17 Celów w partnerstwie z ZOO Wrocław, Zachodnią Izbą Gospodarczą i Agencją Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców na 3 godzinne wydarzenie, na którym wspólnie z ekspertami poruszać będziemy temat Pozytywnej Gospodarki i działań na rzecz realizacji Agendy 2030.

Kampania 17 Celów od ponad 5 lat mobilizuje biznes w Polsce do podejmowania wspólnych działań na rzecz realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju. W tym celu również szeroko edukuje polskie firmy.

W tym roku organizatorzy postanowili wyjść poza Warszawę i zaprosić cykl konferencji - 17 Celów w trasie, na którym podejmują najważniejsze tematy zrównoważonego rozwoju. Na wydarzeniu dowiemy się więcej o POZYTYWNEJ GOSPODARCE o tym, że nie szkodzić to już za mało, o tym, że firma powinna tworzyć wartość dodaną zarówno dla pracowników, społeczeństwa oraz środowiska. Dlaczego już nadszedł czas na ambitne działania i co to znaczy. Jakie stoją przed nami wyzwania, ale też jakie daje to szanse.

Czwartym i ostatnim przystankiem na trasie będzie Wrocław. Tutaj zapraszamy na 3-godzinne wydarzenie, na którym poruszać będziemy się w 3 zakresach (zgodnych z Agendą 2030): PEOPLE, PLANET, PROSPERITY. W każdym z tych tematów odbędzie się inspirujące wystąpienie eksperta. O tym, CO POLACY WIEDZĄ O CELACH ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU opowie Małgorzata Greszta, partner zarządzająca CSR Consulting, Inicjatorka Kampanii 17 Celów.  Wspólnie z Beata Ptaszyńska-Jedynak, Dyrektorką ds. komunikacji, Carlsberg Polska porozmawiamy o emisjach i odpowiemy sobie na pytanie „ZEROWY ŚLAD WĘGLOWY – CZY TO MOŻLIWE?”. RAZEM W STRONĘ GOSPODARKI CYRKULARNEJ pójdziemy razem z Piotrem Bruździak, Dyrektorem ds. Sprzedaży i Marketingu w Stena Recycling. Poznamy również dużo praktycznych narzędzi i dobrych praktyk, które pomogą firmom efektywnie odpowiedzieć na wyzwania, a dzięki temu również zwiększyć swoją konkurencyjność.

Następnie podczas sesji stolikowych uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z dobrymi praktykami oraz inicjatywami na rzecz Agendy 2030. Zadbamy również o wartościowy networking.

Całe wydarzenie odbędzie się w niecodziennej scenerii wrocławskiego ZOO.                              

Partnerzy Kampanii 17 Celów

Inicjator: CSR Consulting

Patron honorowy: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Partnerzy główni: BASF, Bank BNP Paribas, Carlsberg Polska, Orange Polska, Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań, Stena Recykling

Partnerzy merytoryczni: Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Global Compact Network Poland, UNEP/GRID Warszawa, Główny Urząd Statystyczny, Krajowa Izba Gospodarcza

Patron samorządowy: Jacek Sutryk, Prezydent Wrocławia

Partnerzy lokalizacji wrocławskiej wydarzenia: Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej,

Zachodnia Izba Gospodarcza

Współorganizator wydarzenia: ZOO Wrocław

 

Agenda oraz rejestracja na wydarzenie: https://kampania17celow.pl/wydarzenia/17-celow-w-trasie-wroclaw/