www.wroclaw.pl

www.wroclaw.pl

Najważniejsze informacje o Wrocławiu dla mieszkańców i użytkowników naszego miasta. Jak działa Wrocław, jak poruszać się po mieście, informacje o inwestycjach i remontach, gdzie załatwić najważniejsze urzędowe sprawy – to wszystko na portalu www.wroclaw.pl. To również informacje dla seniorów, obcokrajowców czy turystów.

O serwisie wroclaw.pl

www.wroclaw.pl to oficjalny serwis internetowy Wrocławia.  Jest aktualizowany codziennie, łącznie z weekendami . serwisie zamieszczono ponad 10 000 materiałów redakcyjnych (aktualności, filmów, fotogalerii, informacji o wydarzeniach z Wrocławia, opisów miejsc i atrakcji).


W 2019 r. obsłużono 78,8 mln odsłon oraz prawie 25 mln wejść do serwisów internetowych (www.wroclaw.pl, Wrocław Rozmawia, VisitWroclaw.eu, go.wroclaw.pl)


Komunikację prowadzono w 5 językach: polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim oraz ukraińskim.
Dodatkowo, na potrzeby informacyjne, uruchamiane są serwisy specjalne z różnych dziedzin, min. koronawrus w Polsce, Nagroda Nobla dla Olgi Tokarczuk, Wybory do Parlamentu Europejskiego, Boże Narodzenie we Wrocławiu, Złap deszcz, Wrocław bez smogu, Noc Muzeów, 30 rocznica Wolnych Wyborów 4 czerwca.

Statystyki serwisu

Odwiedziny według wersji językowych

Najpopularniejsze tematy na portalu wroclaw.pl