Oferta pracy - Specjalista ds. rozliczania projektów UE

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA poszukuje Specjalisty ds. rozliczania projektów UE do Centrum Promocji i Usług.

Centrum Promocji i Usług realizuje projekty związane z promocją, rozwojem samorządów, szkolnictwem, strategiami rozwoju lokalnego oraz projekty unijne.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • rozliczanie projektów współfinansowanych ze środków UE,
  • przygotowywanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, harmonogramów rzeczowo-finansowych oraz pozostałych dokumentów wymaganych od IP/IZ,
  • kontrola wydatkowanych środków finansowych,
  • prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektu UE,
  • archiwizacja dokumentacji rozliczeniowej projektu,
  • ścisła współpraca z instytucjami finansującymi w zakresie rozliczania Wniosków,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami projektów,
  • praca w Centralnym Systemie Teleinformatycznym SL 2014,

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w stosunku do powierzonych zadań,
  • odpowiedzialność za rozliczenie, kontrolę i kwalifikowalności wydatków
    w ramach projektów realizowanych przez Spółkę,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętna organizacja czasu pracy,
  • doświadczenie w rozliczaniu projektów unijnych będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy:

  • udział w interesujących projektach o charakterze międzynarodowym,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w trakcie szkoleń i wyjazdów,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • biuro w samym centrum Wrocławia,
  • pakiet sportowy,
  • elastyczny system/rodzaj pracy (usług) oraz czasu pracy.

CV wraz ze zdjęciem (bez listu motywacyjnego) prosimy wysyłać na adres araw@araw.pl, w tytule maila wpisując: Specjalista ds. rozliczania projektów UE do dnia 20 grudnia 2017 r.

Zastrzeżenie: Ogłaszający zastrzega sobie prawo do swobodnego wykorzystania ofert bez konieczności kontaktowała się ze składającym ofertę.

Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).