Publikacje

Publikacje

Raport "Let’s Create a City" już dostępny do pobrania

Co warto zwiedzić zarówno w stolicy Dolnego Śląska, jak i w regionie? Jakie atrakcje kulturalne oferuje Wrocław? … To zaledwie kilka pytań, na które odpowiedzi można znaleźć w publikacji. Oprócz samych informacji, przewodnik wymienia również różne instytucje czy organizacje, które są w stanie udzielić dalszych szczegółów na wybrane zagadnienia.

Pobierz informator: "Let’s Create a City"

Raport z dekady działalności Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej 2005 - 2015 r.

Minione 10 lat to bardzo ważny czas dla rozwoju społeczno-gospodarczego regionu. Jesteśmy dumni, że swój udział miała w nim Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. To właśnie między innymi dzięki naszym działaniom Wrocław wraz z otaczającymi gminami, z rozwijającego się miasta świeżo po wstąpieniu do Unii Europejskiej, stał się wiodącym ośrodkiem gospodarczym w skali nie tylko kraju, ale całego regionu Europy Środkowej. Polscy przedsiębiorcy rozwinęli się znacząco, a napływające z różnych stron inwestycje zagraniczne wzbogaciły nasz rynek o globalne marki i atrakcyjne miejsca pracy dla mieszkańców aglomeracji.

Pobierz: Raport z dekady  działalności Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej 2005 - 2015 r.

Pobierz najnowszy raport Driven by Knowledge

"Driven by Knowledge" to także doskonała baza wiedzy i danych statystycznych obrazujących rozwój gospodarczy i potencjał Wrocławia.

POBIERZ RAPORT: Driven by Knowledge