Oferta pracy: Specjalista ds. promocji i kontaktów międzynarodowych

Szanowni Państwo,

Poszukujemy Specjalisty ds. promocji i kontaktów międzynarodowych do Centrum Promocji i Usług w Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA. Centrum Promocji i Usług realizuje projekty związane z promocją, rozwojem samorządów, szkolnictwem, strategiami rozwoju lokalnego oraz projekty unijne.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • planowanie i realizacja kampanii promocyjnych  wrocławskich uczelni,
  • aktualizacja treści na stronie internetowej study-in-wroclaw.pl,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami projektu Teraz Wrocław i pozyskiwanie nowych,
  • opracowywanie materiałów reklamowych i tekstów pr,
  • aktywne uczestniczenie w działaniach promocyjnych, w ramach projektów realizowanych przez spółkę,
  • planowanie i organizacja  wydarzeń, konferencji,
  • wsparcie bieżącej pracy działu.

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • odpowiedzialność i samodzielność w stosunku do powierzonych zadań,
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętna organizacja czasu pracy.

Języki:

  • Język ukraiński – biegła znajomość w mowie i piśmie i/lub Język rosyjski – biegła znajomość w mowie i piśmie,
  • Język angielski – biegła znajomość w mowie i piśmie,
  • Język polski – biegła znajomość w mowie i piśmie.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat,
  • umowę o pracę,
  • udział w interesujących projektach marketingowych,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w trakcie szkoleń i wyjazdów,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • biuro w samym centrum Wrocławia,
  • pakiet sportowy.

CV prosimy wysyłać na adres araw@araw.pl, w tytule maila wpisując: Specjalista ds. promocji i kontaktów międzynarodowych.