Oferta pracy: Specjalista ds. kierowania i rozliczania projektów

Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej SA poszukuje Specjalisty ds. kierowania i rozliczania projektów do Centrum Promocji i Usług.

Centrum Promocji i Usług realizuje projekty związane z promocją, rozwojem samorządów, szkolnictwem, strategiami rozwoju lokalnego oraz projekty unijne.

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • koordynowanie i merytoryczna realizacja projektów o charakterze międzynarodowym,
  • odpowiedzialność za zarządzanie unijnym projektem o charakterze międzynarodowym,
  • odpowiedzialność za prawidłową realizację projektu zgodnie z budżetem
    i harmonogramem,
  • odpowiedzialność za wybór wykonawców zgodnie z Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków i PZP,
  • planowanie i organizacja wydarzeń, wyjazdów, konferencji, targów branżowych, działań o charakterze międzynarodowym,
  • zarządzanie ryzykiem,
  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych zadań,
  • monitorowanie stopnia realizacji wskaźników projektów,
  • kontakt roboczy z instytucjami finansującymi,
  • utrzymywanie relacji z obecnymi partnerami projektów unijnych,
  • współpraca z firmami z sektora MŚP biorącymi udział w realizacji projektów unijnych,
  • dokumentowanie przebiegu własnej pracy,
  • rozliczanie projektów,
  • przygotowywanie wniosków o płatność,
  • kontrola wykonania budżetu projektów,
  • praca w Centralnym Systemie Teleinformatycznym SL 2014,
  • kontakt roboczy z Wykonawcami po dokonaniu ich wyboru,
  • wsparcie bieżącej pracy działu.

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność i samodzielność w stosunku do powierzonych zadań,
  • odpowiedzialność za kierowanie, koordynację i rozliczenie projektów realizowanych przez Spółkę
  • komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu relacji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętna organizacja czasu pracy,
  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość drugiego języka obcego i doświadczenie w realizacji projektów finansowanych ze środków UE.

Języki:

  • Język angielski – bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie,
  • Język polski – biegła znajomość w mowie i piśmie.

Co oferujemy:

  • udział w interesujących projektach o charakterze międzynarodowym,
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności w trakcie szkoleń i wyjazdów,
  • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
  • biuro w samym centrum Wrocławia,
  • pakiet sportowy,
  • elastyczny system/rodzaj pracy (usług) oraz czasu pracy.

CV wraz ze zdjęciem (bez listu motywacyjnego) prosimy wysyłać na adres araw@araw.pl do dnia 18 października 2017 r., w tytule maila wpisując: Specjalista ds. kierowania i rozliczania projektów.

Zastrzeżenie: Ogłaszający zastrzega sobie prawo do swobodnego wykorzystania ofert bez konieczności kontaktowała się ze składającym ofertę.

 Prosimy o dołączenie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a także po jej zakończeniu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.).